Végső Utadon angyalok emlékdalt zengjenek!
Szomorú és hihetetlen ezen a rossz álmon túllépni! Nehéz feldolgozni, olyan hirtelen történt minden!
.
.
.
Imádkozok és beszélgetek, néha kapok választ is és olyankor a szívem kivirágzik és újra erőt kapok! Tudom és hiszem, hogy veled is fogok beszélgetni, tudom, hogy majd válaszolsz nekem és ezáltal bennem élsz, számomra nem haltál meg, csak talán elköltöztél egy csendesebb és jobb világba! Erika bennem úgy élsz ahogy első pillantásra megismertelek! Temperamentumos, mosolygós, intelligens hölgy akit a szívembe zártam és gondolok RÁD!
"- Nálatok - mondta a kis herceg - az emberek egyetlen kertben ötezer rózsát nevelnek. Mégse találják meg, amit keresnek.
- Nem találják meg - mondtam.
- Pedig egyetlen rózsában vagy egy korty vízben megtalálhatnák...
- Minden bizonnyal - feleltem.
- Csakhogy a szem vak - tette hozzá a kis herceg. - A szívünkkel kell keresni."
A következő kép legyen egy emlék ami végigkísér az úton, s mi találkozunk! Az Örök világosság fényeskedjék Neked kedves barátnőm Erika! ( a fotón középen Erika Horváth , lánya Hédy és én) Erika örök hálám a Tied!